Trendy jaro / léto 2024

Jaké budou nové trendy na jaro a léto 2024.

Je to období nových trendů, barev a stylů, které nás mohou inspirovat a oživit náš šatník.

 

Letošní rok přináší několik zajímavých změn.

Pastelové barvy trochu ustoupily do pozadí a naopak jsme mohli pozorovat nástup netypických barev, jako je čokoládově hnědá, zářivě vínová nebo stříbrná. Styl Black&White také překvapil módní přehlídky na jaro 2024 a přinesl do módy nový vzduch elegance a minimalismu.

Trendy barvy na jaro 2024

BÍLÁ

Toto jaro ji najdeme v různých odstínech a materiálech. Bílá barva je klasická a nadčasová, a v tom tkví její síla.

7F8244C0-278F-4EC9-9AB3-2DFEDB4A70CB

PROHLÉDNOUT KOPRETINY

ČERNÁ

Je úplným opakem minulého roku, kdy vládly pastelové barvy. Černá je elegantní, tajemná, poutavá a všechny ženy, které milují minimalismus se tento rok zaradují.

93C830C3-6403-4347-9AEC-FFD1485B67C5_1

PROHLÉDNOUT NÁRAMKY

OCELOVĚ ŠEDÁ
 

Minimalistický styl je základ a nošení celo šedých outfitů je možná jedním z nejjednodušších trendů.


STŘÍBRNÁ

Bude jednou z nejmodernějších trendů. Hlavním heslem je být třpytivá a odvážná. Tento metalický tón dokonce sesadil zlatou barvu a stal se přímo posedlostí.


BEACH FUZZ

Barva roku 2024 neboli jemná broskvová barva, která vyjadřuje plno srdečnosti a čas blízkosti. Trendy budou i různé odstíny oranžové barvy.


BLANKYTNĚ MODRÁ

Odstín této barvy upoutal pozornost všech. Je to jedna z barev, která sluší každému, pro každí odstín pleti i barvy vlasů. Proto má velký potenciál být velkým hitem letošního jara.

IMG_1085

PROHLÉDNOUT POMNĚNKY

PISTÁCIOVĚ ZELENÁ

V minulém roce se stala velkým trendem trávově zelená barva. Nyní má jemnější tón. Můžeme ji říkat šalvějová, pistáciová nebo vavřínová. Jisté je, že tento odstín budeme vidět letos na různých doplňcích.


ZÁŘIVĚ VÍNOVÁ

Tato barva nemusí být vnímána pouze jako těžká a chladná barva. Naopak lze ji doplňovat s typicky letními prvky, a tak dodá outfitu romantičnost a lehkost.

0C1178DF-926E-41C1-9D1A-594F8D60D3A0

PROHLÉDNOUT VLČÍ MÁK

Ať už se rozhodnete pro kterýkoli z nových trendů, nebo si zvolíte svůj vlastní styl, pamatujte, že to, co nosíte by mělo odrážet vaši osobnost a jedinečnost.
Buďte odvážné a vyjadřujte samy sebe prostřednictvím módy a květin.
 
Vaše Pavlína
IMG_8636
Zdroj: runway.modivo.cz, blog.ccc.eu
Zpět do obchodu