Kdo jsem a jak to celé začalo

Jmenuji se Pavlína a jsem kreativní duše, která miluje tu rozmanitost přírody.

Jsem česká tvůrkyně, která pro vás vyrábí kvalitní šperky a módu. 

A jsem máma dvou úžasných synů a člověk, co má rád chvilku pro sebe.

Háčkování PP je teď mou součástí.

A825564B-F004-4F0E-9878-48A6B78C255F

 

Mám na starost: nové projekty, marketing, prodej, komunikaci se zákazníky, balení a péče o balíčky.

A co miluju? Svou rodinu, když si najdu chvilku a přečtu si dobrou knihu s šálkem kávy. Ráda si i zacvičím, protože jak se říká: "Ve zdravém těle, zdravý duch".

 

A proč jsem začala vyrábět tak odlišné šperky?

Kreativita se mě drží celý můj život a na rodičovské se vše změnilo. Odstěhovala jsem se z rodného města a člověk najednou zůstal sám bez přátel.

Tento čas jsem vyplnila háčkováním a protože miluju detaily, vrhla jsem se do této tvorby. Květiny jsou tak nádherné a já, alergik, si jich moc neužiju, tak si jich alespoň takto můžu užít. Celá má výroba potřebuje spoustu času, trpělivosti a lásky, aby vám výsledek lahodil nejen oku, ale i pohladil po duši.

 

Mým cílem je vám udělat radost něčím tak krásným, jemným a opravdu velmi lehkým. Pomoct vám vybrat jedinečný šperk pro vaše blízké, vybrat si pro sebe dárek s příběhem květiny. Každá květina má svůj příběh a charakteristiku, tak jako ženy, které si je kupují.

Nechci tvořit hromady stejných kusů, ale tvořit jedinečné dílo, které se vás dotkne. Spojíte si s ním pocity a příběhy ze svého života. Při pohledu na něj budete vědět, kdo jej vyrobil a proč vás oslovit.

 

Pokud máte zájem o více informací o mé tvorbě a mě samotné, můžete si přečíst článek, který o mě napsala úžasná bloggerka, která měla možnost si mé šperky vyzkoušet:

PŘEČÍST SI ČLÁNEK

 

 

Teď, když konečně věřím tomu, co dělám, jsem se rozhodla nabídnout svou práci vám. Doufám, že budete stejně nadšení a spokojení, jako jsem já, když se mi pod rukama podaří nechat rozkvést další jedinečný kousek.

PROHLÉDNOUT PRODUKTY
Zpět do obchodu