Proč jsou vánoční hýčkající boxy tak speciální

Víte, proč vznikly hýčkající boxy, pro koho jsou a co je jejich hlavní myšlenkou?

 

Hlavní myšlenkou těchto boxů je chvilka pro sebe, trochu klidu a relaxu a jsou určeny pro všechny ženy, které potřebují být hýčkaný a trochu se odreagovat od každodenních povinností.

Jsme totiž ženy pečující, milující a chceme zvládnout všechno na světě, ale často zapomínáme na sebe 

D61A9BEB-27A0-48BC-9184-77AA24C90554

Zapomínáme si udělat chvilku, kdy budeme samy sebou. Kdy si uděláme ten relax a dopřejeme si něco, co máme rády. Zapálíme si vonnou uklidňující svíčku, dopřejeme si relaxující koupel nebo se doladíme šperky, se kterými se budeme cítit krásné a okouzlující. Dnešní svět je hodně uspěchaný, tak na chvilku zpomalme.

 

A právě myšlenkou hýčkajících boxů je dát si tu chvilku pro sebe a nezapomínat na svou očistu a relax.

Vznikly ve třech vůních, protože každá milujeme něco jiného a něco jiného je pro nás to uvolňující aroma:

 

1. LEVANDULE

IMG_3925

Levandule se odpradávna užívá ke zklidnění mysli, úzkosti a stresu. Dokáže nejen uklidnit, ale i zlepšit náladu.

Proto vám levandulové přírodní mýdlo uvolní mysl a zrelaxuje. Sojová svíčka s vůní levandule, limetky a máty navodí pocit klidu a harmonie a háčkovaný šperk s nádhernou fialovou levandulí vám dodá pocit krásy a jedinečnosti.

PROHLÉDNOUT LEVANDULOVÝ BOX

 

2. KÁVA

IMG_3949

Kávu máme spojenou s energií, ale také s chvilkou pro sebe, kdy si uvaříme teplou kávu a užíváme si ji všemi smysly.

A kombinace kávy a mýdla je úžasnou variantou pro naše tělo a pokožku. Dodá naší pokožce energii a podporuje kožní buňky k aktivitě, funguje také jako přírodní peeling. Vůně kávy a vanilky plynoucí ze sojové svíčky je uklidňující pro naše smysly. Jako kdybychom se objevili v místnosti s čerstvě uvařenou kávou a sladkou vanilkou. A pokud jste milovníci kávy, tak prostě musíte mít jedinečné háčkované šperky vytvořené jako zrnka kávy.

PROHLÉDNOUT KÁVOVÝ BOX

 

3. VÁNOČNÍ KOŘENÍ

IMG_4216_1

Vůně vánočního koření, skořice, badyánu a ovoce vás vtáhne do atmosféry Vánoc. Do času, kdy se scházíme na vánočních trzích a všechno tam voní po punči a svařáku. Kdy jsou lidé na sebe vlídnější a usměvavější. Kdy celý svět zahltí ozdobná světýlka, na které je radost pohledět a kdy se dětem rozzáří oči, když uvidí svět zářivější.

Mýdlo s vůní koření a ovoce bude pro vás nejen očistou, ale i smyslovým prožitkem. Zapálená svíčka provoní váš domov skořicí, badyánem a pomerančem a budete mít pocit poklidných vánoc. Třešničkou tohoto boxu je i vánoční kolekce šperků, které provází zlatá vánoční hvězda, která se třpytí na každém výrobku.

PROHLÉDNOUT VÁNOČNÍ BOX

A ještě jedna důležitá věc spojuje celý tento box:

PŘÍRODA

  • PŘÍRODNÍ MÝDLO plné rostlinných olejů, které chrání vaši pokožku, zvláční a vyživí. Jejich design se stane i nádherným doplňkem v koupelně a vůně navodí pocit klidu.
  • PŘÍRODNÍ SOJOVÁ SVÍČKA, která bude vašemu domovu dodávat jemnou vůni a harmonii po dlouhou dobu a bez škodlivých látek.
  • HÁČKOVANÉ ŠPERKY s motivy přírody a květů, abyste se cítili krásně a ještě blíž přírodě.
  • DŘEVĚNÁ KRABIČKA, která krásně provoní dům dřevem a využijete ji po celý rok na své vzpomínky, fotky nebo si v nich uskládáte čaje.

Všechny tyto nádherné výrobky jsou ruční výroba v ČR 

 

Vánoční box tedy spojuje i přírodní výroba a příroda samotná.

Zpět do obchodu