Svatební veletrh a moje první účast

Už minulý rok po návštěvě šperkařského festivalu v Kroměříži jsem si řekla a přála, abych se příští rok také stala součástí trhů. Věděla jsem, že to bude blíž a nejlépe v mém městě v Opavě.

 

A náhoda nebo osud udeřil a moje první a nyní už věrná zákaznice Antonie mě upozornila, že se v Opavě bude konat svatební veletrh a že bych to mohla zkusit. A tak se i stalo. Moc bych ji chtěla takto i poděkovat, že mě přišla podpořit.

 

V tomto článku se vám rozepíšu, jaká byla má první účast na veletrhu a jaké zážitky, stres a nadšení to přinášelo.

B8F1F66C-90DA-49C2-87B4-A1951FE68A55

Svatební veletrh pořádal Svatební salón Ariana v Minoritském klášteře dne 14.10.2023.

 

Bylo to mé úplně poprvé a dokážete si představit, jak velké přípravy to byly. Tady alespoň malý nástin: které produkty si s sebou vezmu a vystavím, kde je budu vystavovat, nějaké dekorace, umístění cenovek, umožnit platby kartou a také ať já můžu prezentovat svůj styl, takže co na sebe a kdo tam bude se mnou.

CFBF5981-1075-49A5-8B39-B56A3D8BA62F

Bylo to opravdu neskutečné a velká gratulace pořádajícím, protože vytvořily kouzelné místo, kde jste mohli najít úplně vše ke svatbě: koláče, cukrovinky, dorty, květiny, kosmetika, šperky, svatební místa, šaty i obleky, boty, fotografy a plno dalších, ani se mi to sem všechno nevejde.

Venku jste mohli nalézt odpočinkové zóny i prostírání stolů na různá roční období.

Takovou třešničkou celého veletrhu byly módní přehlídky společenských i svatebních šatů a obleků pro pány. Nezapomnělo se i na malé návštěvníky svateb a malé modelky, které vypadaly jako princezny. A abychom měli i kulturní zážitek, mohli jsme vidět vystoupení tanečníků nebo zpěvaček.

4076BDDB-379E-4FE0-B05B-1612EAC7BC5E4D0418D1-BB8C-471E-840B-1B04432CEBFA

Samozřejmě se dostavila z mé strany i nervozita, že budu na takové akci, kde bude plno lidí. Ale prvotní nervozita opadla a nakonec jsme si to užili a dostala jsem tolik nádherných komplimentů na mou tvorbu. Zjistila jsem, že má tvorba opravdu zaujala a většina i nevěřila, že jsou květy háčkované. Uvěřili až po bližším prohlédnutí.

28E41A99-0904-40EB-B230-EB3D8ADF7989

Vím, že někdy takové kroky vypadají děsivě a naše první reakce je se schovat a říct ne. Ale právě tyto kroky nás posouvají kupředu a dávají nám spoustu zkušeností, kontaktů a učíme se vycházet ven z ulity. Jak se říká, je to pro nás výstup z komfortní zóny, ale který je pro nás prospěšný.

Taky jsem měla prvotní strach, ale jsem ráda, že jsem ho překonala a že jsme se veletrhu účastnili i přes veškeré komplikace, které se vždy před velkým dnem nahromadí (nemoci dětí nebo nás samotných).

Zpět do obchodu