V záři reflektorů Česká televize

ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ v pořadu Dobré ráno od České televize
 
Dnes bych se s vámi ráda podělila o jedinečný zážitek, který se mi stal v pátek 23.2.2024✨
 
Po dlouhé dřině a nekonečných hodinách práce jsem se dostala tak daleko, že mě pozvali do studia České televize do pořadu Dobré ráno. Ozvali se mi chvilku po mém rozhovoru v rádiu Český rozhlas, kde si mě všimli.
 
Bylo to pro mě obrovské vystoupení z komfortní zóny, ale zároveň jsem věděla, že je to příležitost, která mě posune vpřed. A hlavně jsem se i na druhou stranu hodně těšila. Je to totiž zážitek, který se nám normálním lidem moc nestává.
 

logo

 

Být před kamerou v živém vysílání byl pro mě velký stres a nervozita. Ale řekla jsem si, že právě tato nervozita je přirozená reakce na novou situaci. Je to naše tělo a mysl, které nás chrání před neznámým. Ale to, co nás skutečně posouvá vpřed, je odvaha vystoupit ze své komfortní zóny a postavit se novým výzvám.
 
Když jsem se rozhodla přijmout tuto příležitost a stát se součástí tohoto vysílání, otevřela jsem dveře novým možnostem a zkušenostem.
 
A víte co?
I když to bylo na začátku náročné, nakonec jsem si celý zážitek užila. Lidé kolem mě byli opravdu úžasní, milí a podporující, což mi dodalo energii a sebevědomí.
  

Ve vysílání jsem ukázala, jak háčkuji a povídali jsme si o začátcích, kde se inspiruju nebo jak to zvládají má záda a hlavně ukazovali přímo mé šperky, které jsem na ukázku dovezla sebou.

 

Celý záznam si můžete prohlédnout zde 

Můžete zde najít všechny 3 rozhovory se mnou nebo se podívat na celý pořad.

ZHLÉDNOUT ZÁZNAM Z ČESKÉ TELEVIZE

 


PŘIPOMENUTÍ
Takže vám chci připomenout, že i když se někdy cítíte nervózní nebo nejistí, je důležité přijmout nové výzvy a vystoupit ze své komfortní zóny.
Právě tam, kde začíná náš růst a rozvoj, je i místo pro nové zážitky a poznání ❤️

Moc děkuji za tuto příležitost, protože je to pro mě zase další velký krok dopředu a těším se na další nové spolupráce a možnosti.

 

Nezapomínejte, že i vaše sny se můžou plnit, jen jim musíte věřit a jít za nimi.

428642204_787311690100874_8588376226890053086_n

Zpět do obchodu